Wyczuwalne kulki pod pachami u 25-latki

Witam mam pod pachami wyczuwalne kuleczki pod skora,sa male i twarde. Nie boli mnie to ani nie przeszkadza. Co to moze byc?mam to juz od dawna

Mikołaj Cyganok

Witam! Na podstawie opisanych objawów, ciężko jest zinterpretować, jak konkretnie wyglądają zmiany. Mogą to być niewielkiego rozmiaru kaszaki, zapalne mieszki włosowe, lub powiększone węzły chłonne, jeżeli mówimy o głębokiej palpacji. Sugeruję zatem udać się do lekarza rodzinnego bądź dermatologa, którzy będą mieli możliwość oceny zmian skórnych i w razie potrzeby pokierują odpowiednim leczeniem.