Wyczuwalne pod skórą grudki na wargach sromowych większych

Najpierw pojawił się ból zatok, a potem temperatura i wyczuwalne pod skórą gródki w wargach sromowych większych. Od jakiegoś czasu mi się one pojawiają, rosną i szybko znikają, więc nie martwiłam się. Jednak tym razem, w ciągu jednej nocy, bardzo urosły i stały się ciemne. Zaczęły również swędzieć. Pojawia się ich więcej. Największa ma z pół centymetra średnicy. Używam tabletek i kremu na opryszczkę, jednak boję się, że to nie pomaga.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.