Wyczuwalny guz na klatce piersiowej

Witam, mam pytanie: Gdy naciskam palcem na klatke piersiową (już od jakiegoś roku) mam takiego jakby guza, czasami jest on większy czasami mniejszy, lecz zauważyłem, że po drugiej stronie też coś takiego mam: Czy może to być coś poważnego? Pozdrawiam.

Judyta Samul-Jastrzębska

Witam,
Postawienie diagnozy bez badania lekarskiego nie jest możliwe.
Sugeruję na początek udać się do lekarza rodzinnego, który w razie konieczności skieruje Pana do specjalisty.
Pozdrawiam