Wyczuwalny guz pod pępkiem po zabiegu cięcia cesarskiego

Witam , jestem 6 miesiecy po 2 cieciu cesarskim ,od ponad miesiaca wyczuwam guza w prawym dole brzucha ,niekiedy boli przy dotyku ,a czasmi przy dłuzszym dotykaniu zanika pozniej jest znowu. Wydaje sie byc duzy i przechodzi jakby na srodek brzucha pod pepkiem. Dodam ze mam czeste parcie na pecherz, czestes zaparcia i wzdecia. Prosze o pomoc co to moze byc

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Guz po operacji może być związany z blizną, endometriozą, przepukliną i inne. Sugeruję konsultację ginekologiczną podczas której lekarz oceni, czym może być dana struktura.