Wyczuwalny guz w piersi

mam 20 lat i wyczówam guza o wielkosci 5 cm mniej wiecej na prawej piersi obok brodawki czy to moze byc rak , nie wiem czy to istotne ale rok temu bylam 3 i pol miesiaca w ciazy i poronilam

Lek. Marta Gryszkiewicz

Sytuacja wymaga weryfikacji - należy wykonać USG piersi. Zmiana musi zostać poddana ocenie obrazowej, a w przypadku wątpliwości - także histopatologicznej.