Wyczuwalny guz w prawej piersi

Witam mam 21lat, w listopadzie wyczulam guza w prawej piersi. Usg potwierdzilo jego obecnosc o wymiarach 7x5mm. Pierwsza biopsja zostala zle wykonana przez co wyniki byly bledne, niedawno wykonano mi rezonans magnetyczny ktory wykazal ze guz jest dwa razy wiekszy oraz wezly chlonne 15mm. Nie wiadomo czy torbiel nie wiadomo co sie dzieje i bardzo sie martwie wiec moje pytanie jest takie dlaczego tak ciezko z diagnoza u mnie? I co moge zrobic aby upewnic sie co to jest?

Jeśli ten guz to torbiel (łagodna przestrzeń płynowa, to wystarczy powtórzyć BACC/USG. Lecz jeśli to guz lity, warto zastanowić się nad jego wycięciem do badania, szczególnie że biopsja nie dała odpowiedzi.