Wyczuwalny guzek lub powiększony węzeł koło lewego ucha

Witam Od 2-3 tyg mam wyczuwalny guzek lub powiększony wezel kolo lewego ucha. Mam 20 lat i nigdy raczej tak nie mialem. Ostatnio miałem problem z zębem trzonowym doszło do zapalenia nerwów i był odbudowany. Czy to na pewno moze byc rak?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Bez badania nie można się wypowiedzieć.