Wyczuwalny guzek po zastosowaniu Antidralu

Witam ,3miesiące temu urodziłam synka i od tej pory zaczęłam bardzo pocic się pod pachami w aptece kupiłam kulkę pod pachy antidral stosowakam przez miesiąc ...cudowny lek bo pomógł ale od kilku dni boli mnie pod pachą i wyczuwam guzek jak go dotkne też boli nie ma zaczerwienienie jest to wyczuwalne tylko. Czy to może być przez to ze pot nie ma jak się wydostać

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to być ropień albo powiększony węzeł chłonny czy gruczoł potowy. Sugeruję stosowanie maszynek jednorazowych przy goleniu pach oraz higienę tych miejsc, w razie nieustępowania objawów kontakt z lekarzem.