Wyczuwalny guzek pod brodawką a karmienie piersią

Dziś przypadkiem wyczułam, pod lewą brodawką córci coś twardego jakby ziarenko grochu. Nie czułam tego wcześniej. Nie wiem czy było tak od początku, ale myślę, że jeśli tak to bym wcześniej to wyczuła, córcia ma już 7 miesięcy. Pierwszy miesiąc karmiłam piersią, potem już butelka. Proszę o konsultację...

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisaną zmianę powinien ocenić specjalista pediatra podczas bezpośredniej wizyty.