Wyczuwalny guzek w piersi po przeziębieniu

Witam serdecznie. Mam pytanie, ponieważ przyznam szczerze bardzo mnie niepokoi jedna sprawa...Mam 22 lata i wyczułam sobie tydz temu pod pachą małego, twardego, niebolącego guzka wielkości grochu. Nie boli mnie, nie powiększa się, jest zaraz pod skórą. Martwi mnie to jednak, ponieważ jak domyślam się jest to powiększony węzeł chłonny, więc obawiam się choroby nowotworowej piersi lub innej. Czy to może być coś innego? Dodam, że dwa tygodnie temu byłam przeziębiona. Bardzo proszę o odpowiedź.Pozdr

Piotr Pilarski

Po przeziębieniu węzły chlonne mogą być powiekszone. Węzły za powiekszone uznaje się o wymiarze powyżej 1 cm. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.