Wyczyszczenie i zaplombowanie zęba wymagającego leczenia kanałowego a możliwość przełożenia leczenia

Witam, mój jeden ząb wymaga leczenia kanałowego, na chwile obecną dentysta wyczyścił mi ten ząb i zaplombował. Czy mogę udać się na dalsze leczenie np w czerwu? Ząb mnie wcale nie boli, czy nie zagraża to mojemu zdrowiu? W zimę nie mam zbytnio czasu, nie wliczając tego że takie leczenie mało nie kosztuje. Z góry dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam.

Witam, jeżeli ząb wymaga leczenia kanałowego to należy je niezwłocznie wykonać a nie zakładać plombę. Może Pan coś opacznie zrozumiał, może ząb był już leczony kanałowo i nie wymaga przeprowadzenia powtórnego leczenia. Proszę upewnić się, czy dobrze Pan zrozumiał i jeżeli trzeba leczyć to proszę tego nie odkładać w czasie, gdyż mogą być później nieprzyjemne powikłania. Pozdrawiam