Wydęte nadbrzusze u 21-latki

Dzień dobry! Od miesiąca mam wydęte nadbrzusze. Jest to widoczne, jakby kula tuż pod biustem, niezależnie od ilości przyjmowanego pokarmu. Od pewnego czasu zaobserwowałam też problemy z trawieniem i wypróżnianiem się. Biorę wspomagające trawienie lekarstwa, zmieniłam dietę na lekkostrawną jednak "kula" nie znika... Co powinnam zrobić?

Witam
Trudno postawić diagnozę bez przeprowadzenia badania lekarskiego
i wykonania podstawowych badań. Najlepszym sposobem dotarcia
do przyczyny Pani problemów zdrowotnych jest konsultacja
z lekarzem, który pokieruje dalszą ścieżką diagnostyczną
i zastosuje odpowiednie leczenie
Pozdrawiam serdecznie