Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 3 1 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wydłużanie czy usunięcie wędzidełka napletka

Witam Mam pytanie dotyczące wędzidełka napletka. Przechodziłem usunięcie/wydłużenie wędzidełka i moje pytanie brzmi czy zabieg był konieczny sądząc po zdjęciach? Przed: http://imgur.com/teKhXv2 http://imgur.com/PIew9HR http://imgur.com/d9gZGFm Po: http://imgur.com/WM49DZx http://imgur.com/T4Q352F Oraz czym różni się zabieg wydłużania od jego usunięcia? Czy po usunięciu wędzidełka mogą występować problemy z erekcją i odczuwaniem przyjemności? Oraz czy istnieją metody jego rekonstrukcji?
MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Piotr Pilarski
79 poziom zaufania

Witam serdecznie, sądząc po zdjęciach był konieczny. Usunięcie polega na wycięciu całego wędzidełka a wydłużanie na plastyce wędzidełka. Problemy z erekcją nie powinny występować a odczuwanie przyjemności jest bardzo osobnicze ale najczęściej się to nie zmienia. Nie słyszałem o metodach rekonstrukcji wędzidełka. Jeśli Panu na tym zależy proszę zgłosić się do chirurga plastyka. Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy