Wydzielina i nieprzyjemny zapach z pępka

Witam Mam 21 lat i mam pewien problem od 6 lat. Otóż w pępku pojawia mi się co jakiś czas jakaś błonka skórka przez co mam bardzo nieprzyjemny zapach w pępku oraz wydzielinę. Bylem z tym 2 razy u lekarza który to usunął i powiedział ze to nic takiego średnio taka skórka odrasta rok może trochę ponad. Co to może być i jak z tym walczyć aby się nie wróciło. Bo kolejny raz do lekarza podróżować trochę mi sie nie uśmiecha :)

Przez internet nie mogę postawić rozpoznania, za mało danych, a możliwości jest kilka. Jeśli nie chce się Panu jechać do lekarza, to widać problem nie bardzo Pana męczy ;-)