Wydzielina i obrzęk policzka a ekstrakcja górnej szóstki

witam na wskutek ekstrakcji gornej szostki z trzema korzeniami mimo ze lekarz zalozyl ze moze byc polaczenie ustni zatokowe rana nie byla zszyta .pojawila sie wydzielina biala trwa to okolo 3 lat dentysta stwierdzil ze nie moze mi pomoc w uk na tk w pl stwierdzili lekarz zgrubienie sluzowki nosowej 5 mm.antybiotyk i spreye do nosa mi nie pomagaja .. diagnozy nie uslyszalem dentysta twierdzi ze problem nie lezy w tym ..czy jest to blad lekarski..? wydzieline i obrzek policzka mam do dzis

W przypadku połączenia ustno - zatokowego należy tak szybko jak to możliwe doprowadzić do jego zamknięcia; oczywiście wszystko dzieje się w stosownej osłonie farmakologicznej. Pytanie co robił Pan, co z tym robili lekarze przez 3 lata. Obecnie należy zdiagnozować dokładnie problem i sądzę bez pobytu na oddziale szpitalnym nie da się tego rozwiązać.