Wydzielina w gardle, nieświeży oddech a antybiotykoterapia

Od kilku lat mam wydzielinę w gardle i nieświeży oddech. Brałam antybiotyki, które pomagały na krótko. Brałam również broncho vaxom na uodpornienie- pomogło na jakiś czas, teraz biorę neosine i płucze septosanem efekty marne;/. Miałam wymaz i wyszło mi, że mam gronkowca w migdałku, są przerośnięte, ale nie dużo. Zastanawiam się, czy ta wydzielina nie leci też z zatok, skoro lekarstwa na migdałki nie pomagają?;/

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Istnieje możliwość infekcji w obrębie zatok. Wskazane jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.