Wydzielina z cewki moczowej i ból podczas oddawania moczu

Witam, mam taki problem, otóż gdzieś od mniej więcej 1,5 tygodnia miałem lekki ból przy oddawaniu moczu i w okolicach odbytu przy zaciskaniu zwieraczy. Myślałem, że to samo przejdzie do dzisiaj. Od 5-3 dni temu zaczęła wypływać z cewki moczowej dziwna biało-żółtawa-zielona maź. Dzisiaj mnie to zaniepokoiło, ponieważ tej mazi wypływa coraz więcej z cewki moczowej, przesuwając palcem w wzdłuż prącia za każdym razem ona wypływa. Teraz odczuwam mocny ból przy oddawaniu moczu - krwi nie zauważyłem i mam lekkie pieczenie przy zaciskaniu zwieraczy. Przypadkowy kontakt seksualny miałem 21.06, uprawialiśmy tylko seks oralny - czy mogłem czymś się zarazić, może to chlamydioza albo jakieś zakażenie grzybiczne. Proszę bardzo o pomoc! Czego to jest objaw, co mam zrobić, do kogo się udać i ile to kosztuje? Jak to się leczy, czy też może nic mam nie robić? Bardzo mnie to niepokoi i mam pewien dyskomfort. Pozdrawiam

Witam serdecznie! Niestety objawy wskazują na zakażenie dróg moczowo-płciowych i wymagają włączenia leczenia. O rodzaju terapii może zdecydować lekarz po zbadaniu pacjenta, dokładnym zebraniu wywiadu. Niestety również podczas niezabezpieczonego kontaktu oralnego mogło dojść do przekazania infekcji, jej rozwój może być również niezależny od poprzedzających zdarzeń. Konieczna jest wizyta u lekarza i włączenie leczenia. Należy udać się do urologa (konieczne jest skierowanie), jeżeli termin wizyty będzie odległy konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego. Wizyta w ramach NFZ jest bezpłatna. Proszę z udaniem się do lekarza nie zwlekać. Pozdrawiam