Wydzielina z dróg rodnych w przebiegu raka płuc

witam moja mama jest leżąca 73 lata ma raka płuc wczoraj ukazała się mleczna wydzielina dość gęsta na narządach rodnych , co to jest pozdrawiam

Przez internet mogę tylko stwierdzić, że... jest to mleczna wydzielina! Bez zbadania pacjentki i badań dodatkowych (obrazowych) nie jestem w stanie odpowiedzieć , konieczna konsultacja u lekarza leczącego raka płuc i/lub ginekologa , zż