Wydzielina z krwią w 9. tygodniu ciąży

Witam, jestem w 9 tygodniu ciazy (7 od zapłodnienia), wizyte u ginekologa mam dopiero na 5maja, wczoraj mialam wykonany zabieg cytologii, dzis doszlo do stosunku z zakonczeniem w srodku, po wszystkim poleciala ze mnie wydzielina wraz z krwia, teraz juz nic ze mnie nie leci,ale po oddaniu moczu, przy podcieraniu papier jest zabarwiony na pomaranczowo. Bardzo sie nartwie, prosze o pomoc

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

w czasie ciąży szyjka macicy oraz pochwa są silnie ukrwione. Wystarczy niewielkie potarcie podczas stosunku aby pojawiło się krwawienie. Nie jest to powód do obaw jednak warto o tym wspomnieć przy kolejnej wizycie.

Pozdrawiam.