Wydzielina z odbytu u 20-latki

Witam Jestem 20 letnią dziewczyną i od jakiegoś czasu zmagam się z dosc krepujacym problemem. Otóż z odbytu sączy mi się jakas wydzielina, nie wiem co to jest ale mam calyczas wilgotny odbyt co powoduje bardzo duzy dyskomfort. Bóli brzucha nie miewam zbyt często. Odczuwam czasem parcie na stolec i wyproznienie koszuje duzo wysiłku. nie wiem co to moze byc ale ten mokry odbyt jest bardzo nieprzyjemny. prosze o odppowiedz. pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie dystalnego odcinka przewodu pokarmowego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty proktologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.