Wydzielina z pępka o brzydkim zapachu

Od kilku dni zauwazylam wydzieline o nie przyjemnym zapachu wyplywajaca z pepka. co to moze byc? czy to jest objaw jakiejs choroby? jak to wyleczyc?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Wydobywanie się wydzieliny o nieprzyjemnym zapachu najprawdopodobniej świadczy o istnieniu stanu zapalnego. Zalecam wizytę u lekarza, który będzie mógł ocenić okolicę pępka i zaproponować dalsze postępowanie. Być może koniecznie okaże się pobranie wymazu z wydzieliny i wdrożenie leczenia.