Wydzielina z piersi a piersi gruczołowe

Witam. Od pół roku mam pewien problem z sutkiem prawej piersi. Wydobywa się z niego lekko żółta rzadka wydzielina, później zmienia się ona w lepką i gęstą o mocno żółtym zabarwieniu. Sutek jest w miejscach wycieku zaczerwieniony i ciepły oraz tak jakby zapuchł. Byłam z tym u endokrynologa. On wysłał mnie na badania krwi i USG piersi. W obu badaniach było wszystko w normie. Więc zaczął mnie leczyć hormonami bo stwierdził że mam piersi gruczołowe. Ale mi się wydaje że to może być inna choroba....

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Swoje wątpliwości proszę przekazać lekarzowi prowadzącemu. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.