Wydzielina z piersi i leczenie niedoczynności tarczycy

Witam. Zadałam już wcześniej pytanie o wydzielinę z piersi. Mam leczoną niedoczynność tarczycy (levothyroxine 75mg) na zaburzenia miesiączkowania biorę Jasmin. Niestety nie mogę tak po prostu zażądać badania prolaktyny u swojego lekarza. W UK na wszystko dają paracetamol. Czekam na badanie genetyczne pod kątem raka piersi z uwagi na rozpoznanie ww u mojej mamy styczniu tego roku. Najprawdopodobniej zrobią mi również USG. Na Hiperprolaktynemię choruje moja starsza siostra? Czy to ma związek?

Oczywiście wydzielina z piersi może mieć znaczenie dla ryzyka podwyższonego poziomu prolaktyny, ale jak rozumiem, dzieki lekom ma Pani wyrównana niedoczynnośc tarczycy i uregulowane miesiączki. Sam wyciek z piersi nie musi być niepokojący, aczkolwiek może stresować