Wydzielina z piersi i powiększony węzeł chłonny pod piersią

Witam, jakiś 2lata temu, zauważyłam delikatne zgrubienie nad piersią.Kilka dni później na rutynowej wizycie "Ginekologa" zapytałam się co to może być Lekarz odpowiedział,że to węzeł chłonny którym nie muszę się przejmować bo pewnie za jakiś czas wróci do normy,niestety tak nie było.2 tyg temu zauważyłam, ze znacznie się powiększył (w podobnym czasie dostrzegłam również wydzielinę z piersi o barwie ropy z białym płynem)dodam,że rok temu dowiedziałam się,o zapaleniu jelita i osunięto mi polipy.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na podstawie opisu nie można określić przyczyny Pani dolegliwość. Proszę zgłosić się do ginekologa.

Pozdrawiam.