Wydzielina z piersi po usunięciu sutka

Witam mam taki problem od jakiegoś tygodnia zauwazylam ze po ucisnieciu lewego sutka z jednego przewodu mlekowego wypływa mi ciemno brązowa lepka wydzielina co to może oznaczać proszę o szybka odpowiedz

Aleksander Ropielewski

Nie do końca rozumiem pytanie. Po operacji odjęcia piersi nie ma Pani pozostawionej tkanki gruczołowej i przewodów mlekowych. W przypadku gdy byłą to operacja oszczędzająca, również nie mogę udzielić pomocnej odpowiedzi, ponieważ nie wiem z jakiego powodu przeprowadzona była operacja i jaką metodą. Z Pani opisu jedynie mogę się domyślać, że jest to chłonka podbarwiona krwią. W takim wypadku może być to przejściowe zaburzenie wchłaniania chłonki lub też utrzyma się ono na stałe. Konieczna jest wizyta u chirurga, najlepiej przeprowadzającego zabieg.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski