Wydzielina z piersi rok po zakończeniu karmienia

O czym może świadczyć pojawienie się niewielkiej ilości mleka w piersiach ponad rok po ustaniu karmienia? Od kilku dni odczułam znajome mrowienie i po silnym uciśnięciu sutka pojawiły się przezroczyste kropelki. Jest to 24 dzień cyklu.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki i przynajmniej oznaczenie poziomu prolaktyny, prosze koniecznei udac sie do lekarza ginekologa.