Wydzielina z piersi w 3 miesiącu ciąży

Witam. Mam pytanie otoz jestem w 3miesiacu ciaży dzisiaj miałam robione usg maluszek ma 8cm w drugim miesiacu ciazy zauwazylam ze leci mi siara z piersi gdy sprawdzalam na internecie to zazwyczaj kazdaz kobieta ma w polowie ciazy takie objawy a nie na poczatku czy to normalne ?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

W ciąży dochodzi do nagłego wzrostu wydzielania, a zatem i stężenia prolaktyny w organizmie kobiety Wyciek z brodawek na tak wczesnym etapie zdarza się jednak rzadko. Najczęściej ma to miejsce pod koniec drugiego trymestru lub dopiero w trzecim. Jest to dość indywidualne. Powinna Pani zgłosić ten problem swojemu ginekologowi, który prowadzi ciąże. Najlepiej w najbliższym czasie udać się na konsultację.