Wydzielina z pochwy o konsystencji kaszki po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej

Prawie miesiąc temu odstawiłam antykoncepcje z powodu zdrowotnych i niestety mój śluz wygląda jak kaszka i niewiele co to jest? Ile mój organizm potrzebuje na pozbycie się hormonów czasem boli mnie strasznie głową z tyłu i potem ma dziwne uczucie wyłączeniu mózgu i przy nich nogi mi odmawia posłuszeństwa i nie wiem czy to przystawka w głowie tak się zachowuje? I do tego w pracy jak szybko głowę przekrence to zawroty głowy mam. Do lekarza idę w styczniu można coś zażyć do stycznia.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zmiana charakteru wydzieliny z pochwy może być spowodowana infekcją. Nie można wykluczyć innej przyczyny nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u ginekologa.

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!
W kwestii śluzu polecam kontakt z Pani ginekologiem, być może przechodzi Pani zakażenie.
Co do pozostałych objawów, polecam kontakt z Pani lekarzem rodzinnym celem ewentualnej diagnostyki.

z poważaniem
Michał Kurek

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc ustalić odpowiednie postępowanie należy w pierwszej kolejności wykonać badanie. Proszę udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Bez badania nie można nic zalecać.