Wydzielina z pochwy o niemiłym zapachu

Mam nieregularne miesiączki. Ostatni okres miałam 10 grudnia i trwał ok.7 dni. Mam chłopaka lecz z nim nie współżyje bo nie może "we mnie wejść" chyba mam za ciasną pochwę. Lecz po okresie w grydniu chcielismy współżyć, mieliśmy kontakt ale i tak nic z tego nie było.wszedł tylko jakies 1,5cm. I na poczatku stycznia powinnammiec znowu okres, ale zamiast okresu strasznie mi smierdziało z pochwy(okropny zapach) i troche zaczełam krwawic, mineło jakies 20 dni i znowu to samo. Co się dzieje.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Nie można wykluczyć,że ma Pani infekcję dróg rodnych. Proponuję zgłosić się do poradni ginekologicznej.