Wydzielina z pochwy po krioterapii

Witam, jestem miesiac po krioterapi a ni nadal leci wydzielina z pochwy, bylam na kontroli u lekarza i powiedzial ze ladnie sie goi, posmarowal mi mascia jakas tam w srodku i powiedzial ze za dwa tygodnie juz nie bede miala uplawow , minely dwa tygodnie a mi dalej leci co prawda nie tak jak przed ale jest nadal jeden dzien nie mam nic zas mam troszke pozniej znow nic. Czy to mi w koncu przestanie leciec czy nie?prosze o rade.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.