Wydzielina z pochwy po leczeniu grzybicy

Witam, jaki powinien byc sluz przed okresem? Mialam wlasnie grzybice, wyleczona mycosystem i gynalginem, wkladalam lactovaginal do pochwy i po wyjeciu moj palec mial takie niteczki biale, bezwonne i malo ich bylo,.nie do konca moge powiedziec ze to grudki. Czy to oznacza ze nie wyleczylam grzybicy? Leki stosowałam z zaleceniem ginekologa, nic nie pominęłam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza ginekologa celem kontroli. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.