Wydzielina z pochwy po przyjęciu tabletki 72h po a negatywne wyniki testów ciążowych

Witam. 4lutego mialeiśmy z męzem stosunek lecz on nie doszedł we mnie lecz sperma znalazłasie na moich miejscach intymnych miałam wtedy dni płodne.wzięłam tabletke''72po escellence'ale wzielam 12godzin za pozno zaczęła mi lecieć żółtozielona wydzielina(nie wiem czy to od tej tabletki?) po7dniach od stosunku zrobiłam test wydzedl negatywny ale nadal leciała mi ta wydzielina po 13dniach zrobiłam ponownie test wyszedł negatywny ale dziś pokazała mi się brązowa wydzielina i mniej obfite krwawienie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią objawy jak najbardziej mogą być konsekwencją przyjęcia tabletki awaryjnej. Opisana żółtozielona wydzielina to natomiast najpewniej wynik infekcji. Sugeruję jeszcze raz wykonać test ciążowy oraz skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.