Wydzielina z pochwy po stosunku seksualnym

Witam kochałam się z moim chłopakiem wczoraj z finałem w środku Wiem, że za szybko lepiej nie wstawać po takim stosunku więc leżałam okolo 30 min na plecach ale jak wstałam to poleciało ze mnie jak bym popuściła w majtki dzisiaj tak samo miałam. Nie wiem co to może być. Pochwa mnie nie piecie ani nie swędzi. okres miałam 22 grudnia cykle mam co 30-34 dni Kto mi powie co to!? (kochałam się jeszcze z finałem w środku 24 grudnia, 25 grudnia,26 grudnia,28 grudnia,29 grudnia,31 grudnia)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana wydzielina może być połączeniem śluzu szyjkowego z resztkami nasienia. Nie można wykluczyć innego podłoża występujących objawów. W razie wątpliwości proszę skonsultować się z ginekologiem.