Wydzielina z pochwy po uprawianiu pettingu

2 dni temu pierwszy raz z moim chłopakiem uprawiałam petting. Gdy on doszedł jego sperma wylądowała na mnie.. na udach, ale mam obawe że coś skapnęło także na wzgórek czy w razie czegoś takiego jest możliwość, że plemniczki powędrowały gdzieś dalej ? Okres miałam ostatnio 11 sierpnia, więc z moich obliczen wynika, że byłam wtedy nie płodna. Mój drugi problem to obfita biała/żółtawa wydzielina na bieliźnie, która pojawiła nastepnego dnia rano. Od czego ona może być ? Pozdrawiam !
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Ciąża w takim przypadku raczej nie jest możliwa (ryzyko jest bliskie zeru). Jeżeli chodzi o wydzieline z pochwy to może to być infekcja. Koniecznie proszę się udać do ginekologa celem badania.