Wydzielina z pochwy po zabiegu łyżeczkowania

Witam.23.12,2013 mialam 2gi zabieg łyżeczkowania (1wszy 05.12.2013-poronienie).Tydzień przed zabiegiem bhcg-4012,natomiast 07.01.2014 (15 dni po zabiegu) bhcg=8,8 mIU/ml.Czy jest to prawidlowy spadek,czy nie powinno byc juz na poziomie 0?Czy przy moich cyklach 30-34 dni,kiedy najwczesniej powinna pojawic sie owulacja,bo licze od dn 23.12 (od 01.01 pobolewa mnie brzuch,a od 2-3 dni czuje "wilgoc",sluz jest przeżroczysty o zółtym zabarwieniu).Z gory dziekuje za info.Pozdrawiam

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, po poronieniu często obserwowane są zaburzenia miesiączkowania mogące się utrzymywać przez 6 miesięcy, jednak z reguły pierwszej owulacji można spodziewać się po 4-6 tyg. Dodatni poziom beta-hCG może się utrzymywać do 4 tyg. po poronieniu.