Wydzielina z sutka u 19-latki

Witam! Chciałbym się zapytać co może oznaczać jasno żółta prawie wodnista delikatna wydzielina z sutka? Objaw występuję przy mocniejszym ucisku sutka... W piersi nic mnie nie boli,..

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wydzielina z sutka może być spowodowana zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć infekcyjnego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.