Wydzielina z sutków i torbiel szyszynki

Witam. Mam 27 lat. 7 lat temu urodziłąm synka. Karmiłam go 8 miesiecy piersią...niestety pokarm w piersiach ciągle się utrzymywał. Zrobiłam badania. Prolaktyna była wysoka,a więc ginekolog wdrożył mi leczenie bromergonem. Bromergon przyjmowałam przez trzy lata. W między czasie zrobiłam rezonans. W przysadce mózgowej nic nie ma tyko wykryto torbiel szyszynki. Odstawiłam tydzień temu bromergon i wydzielina z sutków powrociła.Jest ona przeźroczysta . Pobolewają mnie piersi. Juz nie wiem co robić...

Bezpośrednio po odstawieniu leku, takie objawy nie są niepokojące. Proszę oznaczyć poziom PRL ponownie i udać się do endokrynologa.