Wydzielina z sutków u 32-letniego mężczyzny

witam serdecznie! Mam 32 lata. Jestem mężczyzną od pewnego czasu przy mocniejszym naciśnięciu sutka, a właściwie obu wydobywa sie wydzielina biała, czasem ciemna (chyba mocno żólta). Nie zawsze tak się dzieje, ale wzbudza, to mój niepokój. Proszę o ewentualną ocenę sytuacji. Dziękuję. Pozdrawiam!

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

może być to wynik zaburzenia równowagi hormonalnej. Tak może objawiać się hiperprolaktynemia. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego lub endokrynologa.

Pozdrawiam.