Wygaśnięcie uczucia w związku

Witam Mam chłopaka na odległość widzimy się raz na dwa miesiące.Kiedyś bardzo często pisał mi, że za mną tęskni, a ostatnim czasie już tego nie mówi.Jak zapytałam czy tęskni jak ja za nim odparł, że jak już wiem, że komuś na nim zależy to tęsknota jego zmalała.Co mam o tym myśleć?? co to oznacza, że już nie czuje tego co czuł proszę o poradę..

W takiej sytuacji lepiej doradzi ktoś bliski np. przyjaciółka. Takie dylematy i rozterki są częścią naszego życia i nadają mu sens.

Witam. Związek na taką odległosć to duże wyzwanie żeby przetrwał, wiec przy słąbym uczuciu może być cieżko.
Magdalena Brabec