Wygląd brzucha po przeszczepie nerki

Witam! 30 wrzesnia 2015 mialam przeszczep nerki.Wszystko jest dobrze ale niepokoi mnie brzuch, jest kanciasty?nerka jest na wierzchu wypukla?czy jest to normalne? Pytalam inne osoby nie mialy tego, lezalam z pania tez w tym samym czasie miala przeszczep i miala plaski brzuch.moze tak ma byc ale mam wrazenie ze brzuch jest coraz wiekszy.prosze o komentarz. Renata K.

Bez zbadania Pani bezpośredniego, obejrzenia brzucha nie odpowiem na to pytanie konkretnie. Najlepiej, aby w tej sprawie udałasię Pani na konsultację bezpośrednio do chirurga. Trzeba w pierwszej kolejności wykluczyć przepuklinę w bliźnie pooperacyjnej.

Nie moge udzielić komentarza na odległość - nie przeprowadzając operacji , nie zna jąc jej przebiegu ani efektu końcowego !!! - CHYBA TO ZROZUMIAŁE??? PROSZĘ PILNIE ZGŁOSIĆ SIĘ DO OPERATORA!!! zż