Wygląd oczu u miesięcznego dziecka

Witam. Mój synek ma miesiąc i "dziwne oczka". Wyglądają na lekko zamglone, a białka są nie do końca białe, taki przybrudzony biały "ecru" lub bardzo leciutko podchodzące pod żółte, ale żółte nie są. Poza tym wszystko jest w normie. Rozwija się i rośnie w porządku. Karmiony jest mlekiem Bebilon Pepti, ma częste wzdęcia i kolki, dużo ulewa. Niedawno byliśmy u pediatry i on nic nie stwierdził. Czy mam powodu do niepokoju? pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź:-) Olga

Milena Lubowicz

Jeżeli pediatra nic nie stwierdził to nie widzę powodu do niepokoju, gdyż w tym przypadku najważniejsze jest zbadanie dziecka.
Pozdrawiam