Wygląd piersi u nastolatki a badania hormonalne

Mam 19 lat i bardzo małe piersi.Nie przeszkadzało by mi to bo duże nawet mi się nie podobają. Chodzi o to że wyglądają one jakbym urodziła już dzieci. Leżąc na boku spadają po sama pachę (ale nie są okrągłe tylko trojkatne) a na klatce piersiowej płasko. Jakby nie było tam nic tylko SAMA SKÓRA. Są wiotkie i obwisle. Sutki mam duże i nabrzmiale. Dopiero jak jest mi bardzo zimno piersi wyglądają tak jak bym chciała. Może mam jakieś problemy hormonalne? ale miałam badania i nic mi o tym nie wiadomo

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.