Wygląd warg sromowych po usunięciu torbieli gruczołu bartholiniego

jestem prawie dwa miesiące po usunięciu torbieli gruczołu bartoliniego i po tej operacji zostało mi 1,5 wargi sromowej mniejszej a prawa strona tej połowicznej wargi wystaje mi poza wargi większe.czy można z tym coś zrobić bo ten wygląd mi bardzo przeszkadza i jest cały czas podrażniana. prosze pomóżcie mi z tym moim problemem

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowna Pani - można w każdej chwili wykonać plstykę warg.
Pozdrawiam, dr. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg

Proszę zgłosić się do operatora z pytaniem czy jest w stanie to operacyjnie poprawić , ja bez zbadania nie jestem w stanie odpowiedzieć "tak vs nie" , zż