Wyjaśnienie RTG kręgosłupa
proszę o odczytanie rtg kręgosłupa. Lordoza lędźwiowa zmniejszona.Cech niestabilności nie wykazano .Zwężenie przestrzeni międzykręgowej L2-L3 z wyrażnymi zagęszczeniami blaszek granicznych oraz trzonów w częściach przednich . Zmiany wytwórcze przy przednich i bocznych krawędziac?

MĘŻCZYZNA, 49 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Wynik wskazuje na zmiany zwyrodnieniowe. A jakie objawy? Jakie choroby przewlekłe?