Wyjaśnienie USG jamy brzusznej
w badaniu USG wyszło mi " w prawym dole biodrowym widoczna pętla jelitowa o odcinkowo pogrubiałej do 8 mm ścianie. W przyleganiu kieszeń płynowa, śr. 30mm. Poza tym niewielka ilość płynu w jamie Douglasa." co to może oznaczac?

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani, niestety taki wycinek wyniku badania bez opisania powodu jego wykonania oraz objawów klinicznych jest bardzo trudny do interpretacji. Zalecam wizytę u lekarza zlecającego badanie. Pozdrawiam.