Wyjaśnienie wyników scyntygrafii poterapeutycznej WBS AP+ PA

Witam. Prosze o przetlumaczenie wynikow badania scyntygrafii poterapeutycznej WBS AP+ PA. Moja mama miala usunieta cala tarczyce plus wezly chlonne w marcu, a w listopadzie byla na jodowaniu. Tresc wynikow: badaniem uwidoczniono sladzik wychwytu izotopu na szyi nieco na lewo od linii srodkowej ciala - w pierwszej kolejnosci w rzucie lewego plata tarczycy. Dziekuje bardzo za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. proszę udać się do lekarza prowadzącego leczenie