Wyjazd za granicę a tęsknota za byłą kobietą

Dzień dobry, mam problem dość mocno skomplikowany, rozstałem się ze swoją kobietkę, tudzież ona zakończyła związek byliśmy ze sobą rok, w styczniu postanowiłem, że wyjadę na studia za granicę, w czerwcu pojechałem za granicę do pracy, cały czas byliśmy w kontakcie, mieliśmy w tym czasie kilka spięć, i po powrocie moja kobietka zdecydowała wszystko zakończyć, walczyłem przez miesiąc po czym wyjechałem na studia i w sumie ciężko mi sobie bez niej tutaj , wiem, że powinienem być tutaj ale chce jej.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Po pierwsze gratuluję decyzji studiów za granicą. To ambitny i odważny krok. Roczny związek jest dość długim okresem czasu i tęsknota za dziewczyna jest naturalnym uczuciem. Im więcej będziesz rozmyślał o byłej dziewczynie, tym bardziej będziesz się nakręcać i za nią tęsknić. Myślę,że mógłbyś zadbać o siebie i otworzyć się na nowe znajomości, poznać nowych znajomych i kształcić się dalej. Jak to mówią: czas leczy rany. Rozstania są trudne, ale to jest może czas, żebyś mógł skoncentrować się na sobie. Życzę Ci powodzenia. W razie pytań, śmiało pisz, chętnie odpowiem.

Dzień Dobry Panu,

Tak to czasami jest, że tęsknimy za tym, czego nie mamy...

Nie pozostaje Panu nic innego, jak zaakceptować decyzję byłej dziewczyny (pomimo, że jest to taka trudność dla Pana).

Myślę, że wskazane by było, żeby skupił się Pan na sobie, poszerzył krąg znajomych, znalazł czas na realizację Pana zainteresowania.

Życzę Panu wartościowej nowej znajomości,
Irena Mielnik-Madej