Wyjście z diety 18-latki

Na początku chciałabym prosić o niepotępianie mnie. Mam 18 lat i 160 cm wzrostu. Od sierpnia spożywam 600-730 kcal dziennie. Z 53 kg schudłam do 45,5. Biorę witaminy, ale chciałabym wyjść z tej diety. Moje nogi schudły tylko odrobinę, więc obawiam się, że taka utrata wagi jest spowodowana spaleniem mięśni. Boję się efektu jojo. Jak mogę wyjść z tej diety bez przybrania nadprogramowych kg i kolejnych fałdów tłuszczu?

Myślę,że porada online w Twoim wypadu niewiele przyniesie. Polecam zgłosić się do dietetyka osobiście, który po wstępnym, szczegółowym wywiadzie będzie mógł rozpisać odpowiednią dietę. Również zastanów się nad tym, czy nie chciałabyś zasięgnąc porady psychologa - być może tak drsatyczny spadek wagi to nie tylko "zwykła chęć schudnięcia", a głebsze problemy których nie jesteś świadoma? Pozdrawiam.