Wykluczenie szmerów w sercu podczas badań w szpitalu

Nie wiem czy to można nazwać problem ale nie wiem co robić mam pustkę w głowie. Lekarz rodzinny stwierdził u mnie szmery w sercu szukaliśmy przyczyny dla czego zrobiłam badania na tarczyce ale wyszło wszystko prawidłowo Pani Doktor dała mi skierowanie do szpitala udałam się tam dzisiaj zrobili mi komplet badań i okazało się że nie mam szmerów serca co mam dalej robić bo jestem w kropce. Mam się dalej martwić czy zostawić to wszystko w spokoju. Kinga.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Powinno zostać wykonane echo serca, jeśli w wyniku tego badania nie ma odchyleń od normy, to nie ma powodu do niepokoju.