Wykonanie badania przy krwiaku na główce niemowlaka

witam. jestem mamą 3 miesięcznego chłopca. urodziłam z pomocą próżnociągu i syn do dzisiaj ma lekkiego krwiaczka na główce. do tej pory nikt nie skierował nas na usg główki i zastanawiam się czy syn nie powinien dla pewności takiego badania mieć i kto by miał je wykonać? dodam, że syn rozwija się prawidłowo, ale martwię się jak każda matka. syn urodził się w terminie z wagą 3400g, także nie jest wcześniakiem.pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza pediatry lub poprosić o wizytę domowa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.